راه اندازی کسب و کار۱۳۹۸-۱-۲۴ ۱۴:۲۵:۰۵ +۰۰:۰۰
نوشته6

چــرا به کسـب و کـار آنــلاین نیــاز داریـد!؟

اقتصاد نوین، نیاز به کسب و کار آنلاین دارد

اینترنت یک اقتصاد جدید را ایجاد کرده است، با رشد انفجاری و نفوذ اینترنت دیدگاه و درک مردم از یک کسب و کار کاملا تغییر کرده. شرکت هایی مانند آمازون و ای بی با اقتدار به موفقیت های بزرگی دست یافته اند، در حالی تا چند سال پیش شرکت های آجر و ملات! سنتی پادشاهان دنیای اقتصاد بودند. با این حال، به منظور موفقیت در دنیای مجازی، لازم نیست که به یک غول اقتصادی مانند گوگل یا آمازون باشید. بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط موفق به ساخت کسب و کارهای آنلاین بسیار سودآور شده اند. در واقع، مطالعات نشان می دهد این شرکت های کوچک و متوسط هستند که در سال های آینده محرک اصلی رشد تجارت الکترونیک می باشند .

هزینه

الویت در گروه ایده موفقیت کارفرماست،بخش عمده هزینه های پروژه به اجرای موفقیت آمیز کسب کار موکول خواهد گشت.ایده این حـق را بـرای کـارفرمـا محفوظ مـی دارد که در صـورت عـدم رضایت نسبت به تعهدات خود پایبند نباشد.

زمان

در کمترین زمان ممکن پروژه خود را از گروه ما تحویل  بگیرید . با کیفیتی بسیـار عـالی با توجه به نیـاز مشتریان و در نظـر  گرفتن جامعه کسب و کار ارائه می نماییم.

ایده

ایـده های خلاقانه بـزرگترین محرک بـرای کسب و کارهای دنیای مجازی هستند. گروه ما آمده است نیازهای تکنیکی و مشاوره ای را برای پلایش و اجرای ایده شما در بالاترین کیفیت ممکن اجرا و پشتیبانی نماید.

پـل های ارتبـاطـی

facebook-logo
instagram-png-instagram-png-logo-1455
logo-twitter-circle-png-transparent-image-1

آدرس دفتر مرکزی: لاهیجان، خیابان ۲۲ آبان، ساختمان ایرانیان، طبقه سوم، واحد ۱۶

آدرس دفتر دوم: لاهیجان، میدان انقلاب، روبروی بانک سپه

شماره تماس: ۰۱۳۴۲۲۱۱۷۱۳

شماره فکس: ۰۱۳۴۲۲۳۹۲۴۵